Říjen 2009

Happy Hallowen

31. října 2009 v 10:35 | Katie Bell

Miley Cyrus-Party In The USA

25. října 2009 v 10:57 | Katie Bell

Reklamy

24. října 2009 v 13:41 | Katie Bell |  Reklamy
Založila jsem rubriku reklamy tak laskavě pište reklamy sem ok??? xD

Cyhodnocení ankety o nej zpěvačku xD

21. října 2009 v 21:38 | Katie Bell

Lady GaGa


15 %

6 Hlasy

Britney Spears


10 %

4 Hlasy

Rihanna


0 %

0 Hlasy

Miley Cyrus


47 %

18 Hlasy

Taylor Swift


7 %

3 Hlasy

Katy Perry


0 %

0 Hlasy

Beyonce


5 %

2 Hlasy

Vanessa Hudgens


5 %

2 Hlasy

Ashley Tisdale


2 %

1 Hlas

Avril Lavigne


5 %

2 Hlasy

Tkže dopadlo to takhle a diplomky pro první stars:Miley Cyrus


Cool sluneční brýle

21. října 2009 v 21:11 | Katie Bell
Mě teda nejwíc cool příjdou ty růžový xD


Ae ty třetí jsou nej

Paris Hilton fotešky

18. října 2009 v 12:28 | Katie Bell
Dám sem pár hezu fotek Parisky.


Paris Hilton-životopis

18. října 2009 v 11:32 | Katie Bell
Paris Hilton je jednou z největších superstar současného Hollywoodu, jakkoli její role v Dům voskových figurín je dosud největší za dobu její kariéry. Prosadila se před necelými čtyřmi lety v lehce skandální televizní live-show The Simple Life, kterou produkovala stanice Fox. V současné době se připravuje její čtvrtá sezóna. Dále se objevila v televizních sériích The O.C., Las Vegas, Veronica Mars a The George Lopez Show či malých cameo-rolích ve filmech Život s Helenou, Zoolander, The Cat in the Hat a Wonderland masakr.

Nedávno dokončila natáčení komedie National Lampoon's Pledge This!, která bude do kin uvedena na podzim tohoto roku. V září 2004 publikovala autobiografickou knihu Confessions of an Heiress: A Tongue-in-Chic Peek Behind the Pose, která se dlouho držela na čelních místech v žebříčku New York Times Bestseller. Věnuje se také modelingu (je tváří Guess pro rok 2005), zpívá (na vlastním labelu Heiress Records jí vyjde pop/rockové debutové album), je po ní pojmenována vůně "Paris Hilton", přes Amazon.com rozjela prodej šperků a plánuje celosvětovou síť klubů "Club Paris" (první bude otevřen v New Yorku na Silvestra 2005), pracuje v charitě a organizacích na ochranu práv zvířat. Paris Hilton byla také přistižena při kouření marihuany a kokainu a kvůli řízení auta pod vlivem alkoholu strávila pár dní ve vězení.

Trhni si!-popis filmu

18. října 2009 v 11:20 | Katie Bell
Popis filmíku Trhni Si!(v originále Pledge This!):

Krásná a bohatá prezidentka dívčího klubu South Beach zosnuje originální plán jak vydělat na právě získané slávě jejího klubu.Členky dívčího klubu Gamma Gamma jsou pánským časopisem FHM zvoleny nejkrásnějšími dívkami.Prezidentka klubu,Victoria English(hraje ji Paris Hliton),je odhodlána této reklamy plně využít.Pouze dívky jejích kvalit mohou kandidovat na členství v Gamma Gamma a nechat se vyfotit pro jeden z nejpopulárnějších pánských časopisů v zemi.Focení se blíží a vychází najevo,že místo získání slávy pro klub ji chce Victoria pro sebe...
Co když se pokusí získat členství v klubu skupina dívek,které se mezi ně nehodí????

Já a kámošky jsme se u toho tlemily jak blbý xD.Doporučuju sehnat

Clémence Poesy životopis

17. října 2009 v 13:12 | Katie Bell
Clémence Poésy si zahrála ve filmu Harry Potter a ohnivý pohár (2005) Fleur Delacourovou, studentku z krasnohůlské dívčí školy, která se má v Turnaji tří kouzelníků postavit proti Harry Potterovi, Cedricovi Diggorymu a Viktoru Krumovi. Poésy pro britské diváky tak říkajíc patří k národnímu dědictví. Navzdory tomu, že je z Francie, zahrála si v seriálu BBC Spiknutí střelného prachu královnu Marii Skotskou. Minisérie, kde hrál i Robert Carlyle, natočil Gillies MacKinnon.

Role ve Spiknutí střelného prachu byla pro tuto francouzskou herečku první velkou příležitostí v angličtině a dobrá ukázka toho, že je schopna uspět i mimo rodnou Francii v cizojazyčné roli. Patří k nemnoha francouzským herečkám, které umí střídat různé druhy anglického přízvuku, přičemž je schopná jazykově odstínit jak královnu, jíž se dostalo francouzského vychování, tak oduševnělou dospívající Američanku. Po natáčení Harry Potter a Ohnivý pohár v Anglii, se Poésy vydala do Prahy, kde hraje v sérii Revelations z produkce kanálu NBC. Režie se ujala Lili Zanuck a hereckými partnery jsou jí Bill Pullman a Natascha McElhone. V tomto dramatu ze současnosti, který je volně založen na novozákonní biblické knize Zjevení, hraje tato blonďatá dívka nevinného vzhledu dvojroli, jednou z nich je i padlý anděl s morálním dilematem.

Během roku 2005 se tato francouzská hvězda uvázala k několika dalším projektům jak doma, tak v zahraničí. Mezi jinými například v dobovém filmu v režii Laurenta Bouhnika (24 Hours in the Life of a Woman) Mon Prisonnier, kde jí budou kolegy Louis Garrel (Snílci) a François Berléand, a nebo Les Animaux Domestiques, kde si dokonce zahraje hlavní roli. Tento milostný příběh v režii vycházející hvězdy francouzského filmu, Erica Forestiera, se bez příkras dívá na svět televizních reality-show.

Clémence Poésy je ve Francii velmi známá, neboť hrála v řadě snímků ceněných domácí kritikou. V roce 2002 například hrála Ninu Grosse v L'Été d'Olga nebo Magalii Rozes ve snímku Francise Pallaua Vítejte u Rozových, kde se objevila jako dcera herečky Carole Bouquet. K jejímu renomé přispěla i televizní dramata a seriály. V roce 2002 hrála v Hvězda léta od Oliviera Peraye či Tania Boréalis od Patrice Martineau.

Navzdory tomu, že Poésy začala hrát jako velmi mladá na divadle ve hrách Etienne Guicharda Le Dragon a Mai '45 Mai '95 a její filmografie čítá slušnou řádku položek, tvrdí, že se ještě má co učit. Také byla přijata na nejprestižnější francouzskou divadelní školu Conservatoire National.


Angelica Mandy životopis

17. října 2009 v 13:07 | Katie Bell
Angelica Joyce Mandy se narodila v srpnu 1992 Vendy Mandy a Robertu Ogilvie v její rodném městě Bath,Anglie. Angelica má nevlastní sestru Jesse Mandy. Má dvě sestřenice Iris Andrews a Gabriel Andrews. Maia Richmond a Jessie Good jsou dvě dobré kamarádky její rodiny. Angelica má tmavší blond vlasy a šedo-zelené oči. Většinou nosí kontaktní čočky,proto má rozdílnou barvu očí na mnoha obrázcích. Její premiéra jako herečky začala ve filmu Vanity Fair (Jarmark Marnosti) 2004 když jí bylo 12 let. Hrála podobu Reese Witherspoons v mladé versi, mladou Rebeccu (Becky) Sharp. Becky Sharp je hlavní role ve filmu.

Angelica je mnohem více slavná roli ve filmu Harry Potter a Ohnivý Pohár 2005, kde hraje Gabriellu Delacour, mladší sestru Fleur Delacour, která je šampionkou tří kouzelníku z French Beauxbatons Academy. Gabriella má stříbřité blond vlasy a tmavě modré oči. Angelica se neobjevila v žádném jiném filmu než v těchhle dvou, ale plánuje si práci jako casting director.


Obleč se jako Miley

17. října 2009 v 13:00 | Katie Bell

Miley live

10. října 2009 v 12:16 | Katie Bell
Mám tady pár videí z youtube kde zpívá Miley naživo.Jak se vám její hlas líbí?????


Plakáty k HP a Relikvie Smrti

9. října 2009 v 15:35 | Katie Bell
Je tu pár hezzu plakátů k HP 7 .Mě se teda nejvíc líbí ten s hagridem xD.

Oficiální foto k h2o

5. října 2009 v 21:34 | Katie Bell
Takkkk mě to štve!!!!!
Místo Claire nastrčí nějakou husu Indianu Evans.Ta třetí série už mě nebude tak bavit.Ch jooo,no nic nebudu tady bulet a dám sem 2 fota.Které je hezčí???já dávám hlas tomu prvnímu xD.Musím uznat že na pozadí a barvě tý druhý fotky fakt mákly ale chybí Emma tkže smůůla.

1.Rikki,Cleo a Emičqa mucq!!!1-2 série.

2.Rikki,Cleo a Bella-3 série.

Animace Miley a Sel

5. října 2009 v 20:58 | Katie Bell
Mám tady jednu hezu animačku Miley a Seleny našla jsem ji na google a dost se mi líbí.Teda,spíš Hannah a Mikayly xD.

Fotešky Miley s mikrofonem

4. října 2009 v 18:51 | Katie Bell
Dak dám vám sem pár hezu fotek Miley nebo Hannah s mikrofonem.


tak co jsou good???

Crazy xD

3. října 2009 v 20:22 | Katie Bell

Madarština:

* penzista - uštvánléty
* funkcionář - kuleváloš
* hřbitov - tuhoškempink,
* včela - seremed
* vosa - neseremed
* čmelák - neseremedturbo
* uklízečka - hádrošmátra
* kamzík - terénkoza


Polština:

* rychlík - šalena mašina
* prezervativ - galoša na kamoša
* homosexuál - labužnik perdelovy
* kamzík - koza turystycna
* ježek - kaktus pochodowy

Japonština:

* prodavačka - šidilidi
* atomová puma - samajama domyfuc
* potápěč - cumizgumi
* manželka - akaši takaši mojaši
* ředitel - nemako
* náměstek - jakomako
* sekretářka - omako
* vrátný, hlídac - cumako
* mistr - mako
* dělník - makojakopako

Slovenština:

* veverka - drevokocúr
* Limonádový Joe - Malinový Dežo


Vietnamština:

* mám tě rád - jemnemneho mni
* mám tě ráda - jemnemne jimni


Italština:

* miluj mě - oprima primo tuto, vydrima festo
* potrat - adio embryo

Španelština:

* policajt - Don debilo
* tajný - Don debilo inkognito
* pomocník - Don debilo inkognito amatero