Listopad 2010

Happy B-Day,Clémence

30. listopadu 2010 v 19:45 | Safira
Nemůžu uvěřit,že téhle úžasné francouzké herečce je už 28 let.Znát ji můžete např. z Harryho Pottera (Fleur Delacour-Weasley) nebo z historického válečného dramatu Vojna a Mír (Natasha ).
Přeju jí vše nej,v HP ztvárnila jednu z mých nejoblíbenějších postav :)Jak jste si užily první adventní neděli?

28. listopadu 2010 v 19:24 | Safira |  Dear Diary...
Já celkem ano.Nechce se mi sem ale nic psát.Ale vy se klidně do komentů rozepište,jestli chcete.Taky jestli je co psát.No nic,jdu se dívat na Ninja Faktor.
PS:Jak se vám líbí avatar "Avatar" Megan??Mě moc,klidně by se na Pandoru mohla přestěhovat :D

Megan & Brian at Disneyland

28. listopadu 2010 v 9:57 | Safira |  Actions
Nádhera :)
Jen škoda že je to jen jedna fotka.Je to z Disneylandu na Floridě.Moc jim to sluší.
Fotka je v HQ

imagebam.com
Ahojky :)

22. listopadu 2010 v 19:29 | Safira |  Dear Diary...
Ahojky všem :-)
Páni,musím říct že jsem dobře udělala,kdyý jsem se včera učila tu fyziku s chemií.Známky nám řknou až zítra,z chemie možná pozítří,ale myslím že z fyziky dostanu jedničku.Já,takovej blbec :D.S chemie možná taky.Jsme dneska hráli s kámoškama o polední přestávce schovku po celý škole.To kdybych tu měla nějak rozepisovat,nestačilo by mi ani 200 řádků :P.Taky vám moc děkuju za ty komenty,potěšilo mě že všichni se mnou chcete být sb i nadále.Kromě jednoho sbénka,které se ještě nevyjádřilo...A k dessu-taky ho miluju :D.
Jdu se ještě mrknout na nějaké novinky nebo tak něco,a pak vás oběhnu.Nebo naopak...
Safira ♥

Back to blog

21. listopadu 2010 v 15:39 | Safira |  Dear Diary...
Ahoojky zlatíčka :-))
Ano ano,jsem z5 na svém blogu.Asi polovinu starých sb jsem vymazala.Ne proto že bych je neměla ráda,ale nějak jsem si je neoblíbila.Prostě jsme si nesedli,a obíhala jsem je jen z povinosti.Moc se vám omlouvám.Ty co jsem nechala,jsou ty nejlepší nejvěrnější sbénka na světě,prostě best.Kdyby někdo z vás už nechtěl být moje sb,chápu to.Taky mě potěšila BarunQa která si napsala o adresu mého druhého blogu.Barča a Blom samozřejmě taky,ale ty už jsem měla předtím.Takže,nechám si ty svoje dlouhý nudný rádoby vtipný články,a jdu vás radši oběhnout.Zatím pa,jdu se učit fyziku a chemii,páč z nich už zase píšeme...grrr... :D
A za dess a ikonku děkuju collors.blog.cz